Nejlepší ceny, doprava až k vám domů!

MÁME PŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Vyberte si z naší nabídky elektrických invalidních vozíků

V naší nabídce najdete i úplně nové nepoužité elektrické invalidní vozíky. Spolupracujeme se značkou Selvo. Ta nabízí vozíky a skútry, jež jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí a bezpečnost tak, abyste se cítili dobře a sebejistě při svém každodenním pohybu.

Pokud máte zájem o  ojetý (použitý) elektrický invalidní vozík, získáte u nás vynikající poměr kvality vs. ceny. Všechny elektrické invalidní vozíky, které nabízíme, jsou pečlivě vybírány a zkontrolovány, aby splňovaly naše přísné standardy kvality a spolehlivosti.

Pokud hledáte alternativu k tradičním čtyřkolovým vozíkům, naše tříkolové elektrické vozíky jsou skvělou volbou. S jejich obratností a snadnou ovladatelností získáte větší svobodu pohybu, zvláště v prostředí s omezeným prostorem. 

Pro ty, kteří nepreferují tříkolovou konfiguraci, nabízíme také klasické čtyřkolové elektrické invalidní vozíky. Jde o spolehlivé produkty s vyšší nosností a stabilitou, ať už se pohybujete po městských ulicích nebo venkovských cestách.


Na všechny námi prodávané elektrické invalidní vozíky a elektrické invalidní skútry poskytujeme záruku. U zcela nových elektrických tříkolek a čtyřkolek činí záruka 2 roky, u použitých tříkolových a čtyřkolových invalidních vozíků pak dáváme standardní záruku v délce 1 roku. 

Jak si vybrat elektrický invalidní vozík

Pokud si plánujete koupit elektrický invalidní vozík, je důležité zohlednit několik faktorů a parametrů. Přinášíme vám proto seznam klíčových aspektů, které byste měli při výběru brát v úvahu. Vhodné je také poradit se s odborníkem nebo dodavatelem, kteří vám mohou poskytnout další informace a poradit tak, aby elektrický invalidní vozík nejlépe vyhovoval vašim potřebám a požadavkům. 

Typ a použití 

Existuje široká škála typů elektrických invalidních vozíků, včetně vozíků pro vnitřní použití, venkovní použití, vozíků s terénními schopnostmi, skládací elektrické invalidní vozíky. Zvažte, jaký typ vozíku nejlépe vyhovuje vašim potřebám a prostředí, ve kterém jej budete nejčastěji používat.

Ovládání a pohodlí 

Zkontrolujte, jaké ovládací prvky vozíku jsou k dispozici a zda jsou pro vás snadno ovladatelné. Různé modely mohou mít různé možnosti ovládání, jako jsou joysticky, pedály nebo dotykové panely. Důležité je také zvážit pohodlí sedadla, nastavitelnost opěrky a další ergonomické prvky.

Nosnost a kapacita baterie 

Zohledněte váš vlastní váhový limit a náklady, které budete chtít přepravovat, abyste si vybrali elektrický invalidní vozík s dostatečnou nosností. Také se zaměřte na kapacitu baterie a dojezdovou vzdálenost, aby odpovídaly vašim potřebám a denním aktivitám.

Bezpečnost a stabilita 

Ujistěte se, že elektrický invalidní vozík, který chcete koupit, je vybaven bezpečnostními prvky, jako jsou pásy, brzdy, osvětlení a zvukové signály. Dále zkontrolujte stabilitu vozíku a jeho schopnost překonávat nerovnosti a terén.

Velikost a rozměry 

Zkontrolujte rozměry elektrického invalidního vozíku, který plánujete koupit, a zvažte, zda se vejde do vašeho bytu, domu, auta nebo jiných prostor, ve kterých jej budete používat, převážet nebo skladovat. 

Vyberte si z naší nabídky a automaticky získejte

Perfektní a srozumitelné poradenství po telefonu

Možnost vyzkoušet si vybrané vozíky ještě před nákupem 

Dopravu vozíku nebo skútru až k vám domů

Špičkovou servisní podporu s dostupností do 24 hodin

Potřebujete poradit? Nevíte, jaký elektrický invalidní vozík je pro vás ideální? PORADÍME VÁM!

VOLEJTE 703 335 782