Tříkolový elektrický invalidní skútr Booster Town & Country 128

CENA OD: 15.000 Kč

Použitý vozík
Cena včetně DPH, záruka 1 rok

Elektrická invalidní tříkolka Booster Town & Country 128

Elektrický invalidní vozík Booster Town & Country 128 je výkonný a pohodlný tříkolový vozík ideální pro použití ve městě i venkovských oblastech.

Booster Town & Country 128 je vybaven robustním a odolným rámem, který zajišťuje stabilitu a bezpečnost během jízdy. Jeho výkonný elektromotor umožňuje plynulé a tiché přesuny s maximální rychlostí až 10 km/h, což poskytuje dostatečnou rychlost pro pohodlnou jízdu.

Díky tříkolové konstrukci a otočnému přednímu kole je Booster Town & Country 128 velmi obratný a schopný manévrovat v úzkých prostorech a mezi překážkami. To jej činí ideálním pro použití v obchodech, nákupních centrech a jiných místech s omezeným prostorem.

Vozík je vybaven pohodlným sedadlem s nastavitelnou výškou a opěradlem, což umožňuje uživateli najít si ideální polohu pro maximální komfort. Intuitivní ovládací panel umožňuje snadné ovládání rychlosti, směru a dalších funkcí vozítka.

Booster Town & Country 128 je také vybaven předním a zadním osvětlením, signalizací a brzdami, které zajišťují bezpečnost a viditelnost za všech podmínek. Díky silným a spolehlivým bateriím je možné s vozíkem najezdit až 40 km na jedno nabití.

Maximální rychlost: Až 10 km/h 
Nosnost: Maximálně 136 kg
Váha: Přibližně 98 kg (včetně baterií)
Dojezd: Až 40 km na jedno nabití
Výkon motoru: 
Délka: 120 cm
Šířka: 65 cm
Výška: 120 cm
Stoupání / klesání:  

MÁTE ZÁJEM O ELEKTRICKOU INVALIDNÍ TŘÍKOLKU BOOSTER &
TOWN COUNTRY 128? 
POTŘEBUJETE PORADIT? 

VOLEJTE 703 335 782

Vyberte si z naší další nabídky elektrických invalidních vozíků