Profesionální servis a opravy elektrických invalidních vozíků a skútrů pro seniory

SERVIS S DOSTUPNOSTÍ UŽ DO 24 HODIN

Vlastníte elektrický invalidní vozík, elektrický invalidní skútr, elektrickou invalidní tříkolku nebo čtyřkolku pro seniory? Potřebujete spolehlivý servis s osobním a férovým přístupem? Obraťte se na nás! Jsme jedním z mála prodejců, který se právě na elektrické invalidní tříkolky a elektrické invalidní čtyřkolky a jejich servis specializuje. Přesvědčte se o našem profesionálním přístupu. Zavolejte nám nebo napište a my váš problém s elektrickým invalidním vozíkem vyřešíme. 

SERVISNÍ POHOTOVOST HELP

Jsme si moc dobře vědomi, jak důležitý pro váš život elektrický invalidní vozík nebo elektrický invalidní skútr je. Proto jsme zavedli mimořádnou službu HELP, díky které nás můžete kontaktovat každý den (včetně sobot, nedělí a svátků) od 8 do 20 hodin.  Snažíme se, abychom každou poptávku po servisu nebo opravě zpracovali už do 24 hodin (tzn. abychom byli do 24 hodin u vás a zjistili skutečný rozsah servisu nebo opravy).  

KONTAKTUJTE NÁS

PROVOZNÍ DOBA: 
8:00 AŽ 20:00

TELEFON:
703 335 782

E-MAIL:
SERVIS@VALPROX.CZ

Jak objednat servis elektrického vozíku

1. Kontaktujte nás

Zavolejte nám na 703 335 782 nebo napište na e-mail servis@valprox.cz. Kontaktovat nás můžete každý den od 8:00 do 20:00.

2. Rozsah servisu

Po telefonu zjistíme o jaký typ servisu máte zájem. Na základě vašich informací se pokusíme odhadnout rozsah případné opravy. 

3. Samotný servis

Dorazíme k vám domů a buď elektrický invalidní vozík nebo skútr opravíme rovnou na místě (v případě drobné opravy), nebo si jej odvezeme k nám do servisu. Pokud při servisu zjistíme větší rozsah prací, budeme vás v předstihu kontaktovat. V případě zájmu jsme schopni po dobu servisu zapůjčit jiný elektrický invalidní vozík. 

4. Převzetí elektrického vozíku

Opravený / servisovaný elektrický invalidní vozík vám opět přivezeme až domů. Na místě pak podrobně vysvětlíme rozsah opravy / servisu. 

Co vše kontrolujeme při pravidelné servisní prohlídce 

Zkrontrolujeme stav baterie

Zkontrolujeme dotažení všech šroubů 

Zkrontrolujeme a seřídíme brzdový systém 

Zkontrolujeme stav pneumatik včetně jejich správného dohuštění

Zkontrolujeme funkčnost elektrického pohonu

Promažeme potřebné spoje a komponenty

Zkontrolujeme funkčnost všech signalizačních prvků (světla, blinky, klakson apod.) 

Provedeme výměnu opotřebených součástek nebo částí 

Jak dlouho trvá servis nebo oprava elektrického vozíku? 

Pokud zjistíme, že oprava elektrického vozíku nebo servis elektrického vozíku nejsou nikterak náročné, tak se vždy snažíme vyřešit je rovnou u zákazníka. V případě většího problému si elektrický vozík po dohodě s klientem odvážíme k sobě do servisu. Zákazník v těchto případech vždy od nás získá už rámcový časový odhad, aby věděl, zhruba jak dlouho bude servis elektrického vozíku nebo skútru trvat. Délka opravy přitom vždy záleží na povaze poruchy, dostupnosti náhradních dílů a množství objednávek, které evidujeme.  

Jak pečovat o elektrický vozík nebo skútr, aby vám vydržel co nejdéle

1. JEDNODUCHÁ PRAVIDELNÁ ZÁKLADNÍ ÚDRŽBA

Drtivá většina elektrických vozíků a skútrů pro seniory jsou víceméně bezúdržbová. Jediným úkolem uživatele je udržovat elektrický vozík čistý a pravidelně jej v případě potřeby dobíjet. Pokud nastanou jakékoli technické problémy, kontaktujte nás. 

2. SKLADOVÁNÍ NA BEZPEČNÉM A SUCHÉM MÍSTĚ

Každý elektrický vozík nebo skútr pro seniory by se měl skladovat na suchém a bezpečném místě (garáž, sklep, přístřešek, balkon apod.). Pokud nemáte žádnou takovou možnost, vždy alespoň elektrický vozík nebo skútr mějte zakrytý nepromokavou plachtou. 

3. DODRŽOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH TECHNICKÝCH OMEZENÍ

Každý elektrický vozík nebo skútr pro seniory má výrobcem stanovené technické omezení jako jsou např. maximální rychlost, nosnost, stoupavost apod. Dodržujte je a vyhněte se vzniklým technickým problémům či jiným nepříjemnostem. 

8 DŮVODŮ, PROČ SERVIS ELEKTRICKÝCH INVALIDNÍCH VOZÍKŮ ŘEŠIT U NÁS

Infolinka fungující každý den od 8 do 20 hodin.


Výjezd servisní služby už do 24 hodin po objednání.


Drobné opravy a servis řešíme rovnou u klienta.


Máme více než 20 let zkušeností.


Disponujeme vlastním servisem - vaše vozíky opravujeme přímo my.


Nikam nemusíte jezdit - pro vozík si přijedeme, vozík vám i dovezeme.


Servisujeme a opravujeme všechny značky elektrických vozíků dostupných v ČR.


Umíme se postarat také o elektrické vozíky koupené u konkurence.


Objednejte si náš servis elektronicky

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.