Valprox věnoval invalidní vozík domovu pro seniory

10.04.2024

Společnost Valprox, která je specialistou na prodej, servis a výkup elektrických invalidních vozíků pro seniory, nedávno věnovala jeden z produktů, který má v nabídce. Zcela nový elektrický invalidní vozík značky Selvo, zamířil do zlínského domova pro seniory Efata.

"Osud seniorů nám nemůže být cizí. Domov pro seniory Efata přitom vnímáme jako místo, kde se s láskou a péčí starají o pohodlí a kvalitu života obývajících. Proto jsme s radostí poskytli tuto pomoc. Věříme, že tento dar pomůže seniorům v jejich každodenních aktivitách a umožní jim plně se účastnit života ve společnosti. S naší vášní a závazkem pomáhat těm, kteří to potřebují, jsme přesvědčeni, že každý krok k vylepšení jejich každodenního života je důležitý," uvedl Jaroslav Válek ze společnosti Valprox.

Zřizovatelem a provozovatelem domova pro seniory Efata je Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne. Objekt domova, který stojí ve Zlíně Malenovicích, byl postaven z darů členů církve v letech 1990–1994. Třináct let (1994–2006) zařízení sloužilo jako dům s pečovatelskou službou. Od 1. 1. 2007 došlo ke změně registrace sociální služby a zařízení začalo sloužit jako domov pro seniory s kapacitou 19 lůžek.