Stali jsme se certifikovaným prodejcem značky Afikim

03.07.2024

S radostí oznamujeme, že jsme se zařadili mezi certifikované prodejce značky Afikim. Elektrické skútry od stejnojmenného izraelského výrobce jsou pověstné svou výjimečnou spolehlivostí, pohodlím a kvalitním zpracováním. Veškeré produkty Afikimu se řadí mezi to nejlepší na trhu ve svém oboru. Ne náhodou proto nabízí až 5 let záruku na motory. 

Značka Afikim působí už od roku 1978, je průkopníkem v oblasti mobilních skútrů, představila například první mobilní skútr na světě s plným odpružením, první skládací skútr na světě a celou řadu dalších inovativních řešení. Elektrické invalidní vozíky Afikim jsou jednou z možností prodloužení samostatnosti a aktivního života seniorů, lidí s tělesným hendikepem a různými druhy onemocnění. Velmi se osvědčily například pro pacienty trpící Parkinsonovou chorobou, artritidou, roztroušenou sklerózou, osteoporózou, po cévní mozkové příhodě, při nadváze, amputaci končetin a mnoha dalších.

Od Afikimu jsme do naší nabídky momentálně zařadili elektrické invalidní vozíky třídy C a třídy S.

Afikim třídy C je skútr do městského prostředí, ale i obtížnější terény a nastavuje vysoko laťku v nejprodávanější katerorii – střední třídě elektrických invalidních vozíků. Tento elektrický skútr nabízí stabilní, spolehlivou a bezstarostnou jízdu, výjimečnou ovladatelnost při najíždění na chodníky a manévrování v nákupních centrech, celoodpružený rám a tlumiče na předních i zadních kolech. Má plně nastavitelné ortopedické sedadlo, které se otáčí o 360° pro maximální pohodlí a nastavitelné řídítka pro lepší komfort jízdy. V nabídce máme tříkolový model Afiscooter C3, nebo čtyřkolový model Afiscooter C4.

Afikim třídy S je ideální pro použití ve městě i dlouhé vyjížďky do přírody. Je vítězem prestižní ceny RedDot Design Award. Nabízí vynikající ergonomický design a pokročilý elektronický systém a řadu prvků pro pohodlnou jízdu. Skútr má LCD displej s množstvím údajů a LED světlomety. Řídítka jsou nastavitelná, s chrániči rukou. Ortopedické sedadlo je otočné o 360 stupňů. Odpružený ocelový podvozek velmi dobře tlumí všechny nárazy a nerovnosti. Na přání je možné doplnit skútr designově povedenou a kvalitní prosklenou střechou, která ochrání před sluncem a slabším deštěm, prostorným uzamykatelným plastovým boxem zavěšeným na sedadlo, širokými zadními pneumatikami, extra širokým sedadlem a spoustou doplňků. Tento skútr uveze až 200 kg vážící jezdce. V nabídce máme tříkolový model Afiscooter S3, nebo čtyřkolový model Afiscooter S4.